Batima= partner při výstavbě domu.Co to znamená?

Batima= partner při výstavbě domu.Co to znamená?

batima partnerProtože jsme na trhu již 27 let, troufáme se pasovat do role partnera. Nezbytnou podmínkou pro vznik partnerství je společný zájem, jistá důvěra a vzájemná zodpovědnost. Tyto vlastnosti se snažíme ctít a dodržovat.

Ten (a je nás hodně), kdo ještě nestavěl dům, zřejmě vůbec netuší, co vše toto životní rozhodnutí obnáší. Taková zkušenost nestojí jen peníze a čas, ale také nervy. Najednou zjistíte, že zprvu jednoduchý úkol jako např. vybrat venkovní stínění není tak jednoduchý, jak se zdál. Zjistíte, že variant zastínění je tolik a každá má své výhody či nevýhody. Dále vybíráme vstupní dveře, okna, brány, plot a mnoho dalšího.

Po uvědomění si těchto skutečností nám přijde, že věcí, které je třeba zařídit je ohromné množství, natož se bavit o barevném či funkčním vyladění. Koordinace dodavatelů, montážníků, techniků a obchodních zástupců může být těžká zkouška našich organizačních schopností a také naší trpělivosti. Proto doporučujeme vybírat dodavatele opravdu pečlivě a co nejvíce je využít.logo batima facelift 01

Když o sobě tvrdíme, že jsme partnerem při výstavbě domu, nemýlíme se. Pro toho, kdo zjistí, že hliník je vynikající volba pro moderní a funkční domov, jsme schopni vyrobit, namontovat a zorganizovat opravdu mnoho věcí u atik počínaje a u zahradní pergoly konče.

 

A jaké jsou výhody spolupráce s námi?

  • komunikuje s Vámi jeden obchodní zástupce, který Vás má po celou dobu realizací na starosti, ať už máte od nás ,,jen" parapety nebo si vybavujete celý dům, viz. obrázek níže.
  • nemusíte odpovídat na xx telefonátů denně a pokoušet se všechny dodavatele sladit dohromady
  • všechny naše výrobky na sebe systémově navazují- žaluzie s parapetem, okno s dveřmi, okno s roletou, brána s plotem...čím vyšší počet dodavatelů, tím vyšší šance, že na sebe výrobky nebudou správně navazovat, tz. budou drhnout, ťukat, skřípat, materiály se nesnesou, barevně se neshodnou, někde bude zatékat díky nepřesnostem apod.
  • všechny výrobky sladíme do stejné barvy a odstínu- máme vlastní lakovnu- pokud si tedy necháte vyrobit vstupní dveře v určitém zeleném odstínu a přejete si vyladit do tohoto odstínu i bránu, vrata, nebo plot, není třeba o tom dlouze přemýšlet a dohledávat vše dodatečně
  • servis čehokoli od nás je samozřejmostí- a pokud od nás budete mít více výrobků, rovnou vyzkoušíme i jejich funkčnost během jedné návštěvybatima budova
  • jsme spolehlivá společnost s vlastním zázamím (výroba, skladové haly, kancelářská budova) a dlouholetou tradicí
  • vše si vyrábíme, montujeme a servisujeme sami
  • nakupujeme nové stroje pro úpravu, zpracování a vylepšování našich výrobků, neustále rosteme

 

Na realizace rodinného domu na Liberecku je jasně vidět, že je mnoho variant, jak naše služby využít...

 

realizace Liberecký kraj batima

Z druhé strany domu jsme realizovali:

1 Hliníkový plot      2 Bránu a garážová vrata      3 Hliníkové dveře a větrací mřížky do sklepa      4 Hliníkovou branku      5 Místo pro popelnici      6 Vchodové bezpečnostní dveře a samozřejmě hliníková okna s parapetem

 

RD Liberecký kraj_2

 

Vše vyrábíme na zakázku, každý výrobek od nás může být originál. Nebojte se nás oslovit , nechat se pozvat na naše pobočky a nechat si vše vysvětlit, ukázat.

Těšíme se na Vás.