Poznejte krásu hliníkových fasád

Poznejte krásu hliníkových fasád

Funkce & design

O výjimečných funkcích provětrávaných hliníkových fasád se zmiňujeme na jejich hlavní stránce.  Když je vyrobena systémově a správně, ochrání nám dům téměř na věky. Kromě užitečných funkcí má ale další vlastnost - je krásná a originální.

Zabalte si dům do hliníku

Dům s perforovanou fasádou je jako dárek zabalený do luxusního celofánu. A existuje nekonečně mnoho vzorů, nápisů, znaků.  Ano, i fasáda může být funkční a zároveň jedinečná. Jsou případy, kdy perforofavá fasáda plní roli především ozdobnou. Jako mašle na dárku.

Naše fasáda může vyjadřovat postoj k životu, přírodě, věcem. Pomůže nám splynout s okolím nebo naopak provokovat. I stará budova se dá oživit, aniž byste jí museli celou rozkopat či zbořit. I původně nudný a okoukaný dům se po letech může stát prvkem, na který se budou chodit dívat lidé z širého okolí. Proč někoho napodobovat a splynout s davem, když to jde i jinak.

Pro zvýraznění děravého efektu na fasádě a větší ,,wow efekt" je  možné fasádu podsvítit, což vynikne samozřejmě především ve tmě.

Vše na míru

Vyberte si vzor, nápis, barvu, osvětlení a my se postaráme o zbytek. Navíc jsme schopni do fasády zakomponovat jakoukoli stínící techniku, sladit jí např. s hliníkovou brankou, plotem, vstupními dveřmi či okny (jak barevně, vzorem, ale i systémově).

Inspirujte se

Chápeme, že je jednoduché napsat: ,,Vymyslete si cokoli, cokoli jsme schopni vyrobit". Je třeba někde načerpat inspiraci, ujasnit si, jak taková fasáda se vzory, nápisy, barvami a osvětlením vypadá v reálu. Proto přikládáme pár celosvětových realizací pro představu. Více o našich realizacích v  referencích.

hliníková perforovaná fasáda 17

hliníková perforovaná fasáda 19

hardman street 02hardman street 02hardman street 02hardman street 02hardman street 02hardman street 02hardman street 02hardman street 02hardman street 02hardman street 02hardman street 02hardman street 02hardman street 02hardman street 02hardman street 02