Barvy a povrchy hliníkových oken a dveří

Barvy a povrchy hliníkových oken a dveří

Nejkvalitnější povrchová úprava

Okna a dveře dodáváme s tou nejkvalitnější povrchovou úpravou práškového lakování s různými povrchy s různými stupni lesku. Od matného, přes lesklý až k metalickým barvám.

Raffaello

Tímto se vám nabízí velká škála možností designu a povrchových úprav od stovek barevných provedení RAL, až ke strukturálním povrchům - Raffaello. U této patentované povrchové úpravy probíhá lakování strukturovaným lakem, které se zásadně liší od běžných barevných nátěrů svou hrubou strukturou.

raffaello heroal

HWR HEROAL

Na trhu je nyní špičkou práškového lakování hwr heroal v různých stupních lesku a nátěru. Tato úprava nabízí různé varianty povrchových úprav pro každé použití. Rovněž nabízíme povrchovou úpravu eloxováním a Decoral (imitace dekorů sublimací inkoustu do práškových barev potahováním dekorační fólií).

  • hwr = highly weather resistant
  • splňuje nejvyšší architektonické požadavky: stabilita barevných odstínů, stálost lesku, odolnost proti povětrnostním vlivům a ochrana proti UV záření.
  • obstojí v průmyslovém prostředí s vysokým obsahem emisí po mnoho letheroal hwr 2
  • nabízíme všechny barevné odstíny RAL
  • splňuje nejvyšší požadavky třídy 2 Qualicoat
  • je v souladu se všemi nároky na ochranu životního prostředí - odpovídá hlavní kvalitě GSB

Nabídka barev a povrchů je veliká. Kontaktujte nás a my Vám poradíme s výběrem toho nejideálnějšího řečení právě pro Vás.