FAQ- pergoly BAT R

FAQ - pergoly BAT R

Vážení zákazníci,

po opakujících se dotazech ohledně pergol, jejich výroby nebo naší společnosti jsme se rozhodli tuto část věnovat Vašim dotazům a připomínkám:

 


 

Máte vlastní montážníky?

ANO, máme vlastní tým lidí vyškolených přímo na realizaci pergol.

Kolik pergola váží?

Základní provedení pergoly 6x4 váží cca 450 kg. Konstrukce je tvořená tak, aby odolala i vichřici.

Tvrdíte, že se od konkurence lišíte..V čem?

Máme vlastní know how a vlastní CNC  strojní vybavenost na veškeré práce spojené s výrobou pergoly. Pergolu v našem pojetí jsme si sami vymysleli a nechali certifikovat v podobě průmyslových vzorů. U nás si frézujeme, obrábíme, lakujeme, ale také vývíjíme  a projektujeme. Není ryze česká společnost na našem trhu, která by tolik věcí na pergole uměla vyrobit sama. Díky tomu vyrábíme 100% pergol na zakázku- na míru. Každá naše pergola je jiná, sériová výroba nás nenaplňuje.

Jak se mám o pergolu starat?

Minimálně. Jedná se o bezúdržbové provedení, díky celohliníkové konstrukci a spojovacím prvkům z nerezi. Žádné druhotné plasty a další náhražky kvůli snížení ceny, jak je na trhu běžné, nepřipouštíme. Sem tam pergolu oměťte od pavučin a listí, odstraňte nadbytečný sníh, v zimě pozor na námrazu. Více se dočtete ZDE.

Mohu si vybrat jakoukoli barvu pergoly?

ANO. Vlastníme práškovou lakovnu, lakujeme do jakéhokoli odstínu RAL, v lesku nebo matu. Díky 15-ti leté zkušenosti s lakováním hliníkových materiálů doporučujeme především barvy v provedení jemná struktura.

Je nutný pravidelný servis?

Není. Naše provedení je minimalistické na poruchové součástky. Ovšem v případě jakékoli komplikace jsme po ruce.

Lze lamely v případě údržby sundat?

Ano, každá lamela lze demontovat zvlášť. Doporučujeme ovšem manipulaci s pomocí našich odborníků.

Opravdu nejsou lamely 100% vodotěsné?

Ne. Žádná bioklimatická pergola na trhu tuto vlastnost nemá! Pergoly slouží především jako stínící a ventilační prvek, nenahrazují plnohodnotnou střechu. Naše pergoly jsou z 97% vodotěsné..

Provádíte realizace i na Slovensku?

ANO, kdekoli na světě.

Umíte vytvářet vizualizace? ..Pro představu, zda se k mému domu pergola hodí...

Jistě:) Investovali jsme do teamu projektantů a speciálního programu SolidWorks 3D, díky kterému zákazníkovi vytvoříme vizualizaci téměř totožnou s realitou.

Umíte atypy?

Samozřejmě. Naše společnost na této myšlence a stylu výroby postavila svou 28 letou tradici.

Co znamená že FRÉZUJETE?

Jednoduše-vše, co není třeba vidět ( ruší čisté linie ), integrujeme do profilu. Je to speciální technika opracování hliníku. Více se dočtete ZDE. Jsme hrdí na naše čisté provedení pergoly a jsme jediní v ČR, kdo to umí.

Pergola z Bauhausu je o 200 tisíc levnější. Proč?

Naší pergolu bychom přirovnali k autu-Mercedesu. Chcete jedinečnost, vlastní invenci, kvalitu, výdrž a luxus? Pak je volba jasná. Roli hraje váha, statika (odolnost vůči větru), kvalita užitých materiálů a prvků, technologie zpracování, povrchová úprava a mnoho dalšího. Přijďte se přesvědčit o rozdílech, je jich MNOHO! Rádi vysvětlíme, ukážeme.

Mohu se přijít na pergolu podívat a vyzkoušet si jí?

ANO. Nejlépe po telefonické dohodě, abychom se Vám mohli plně věnovat. Pergolu máme v Praze a na centrále v Mníšku u Liberce. Jsme tu od 8:00-16:30 od po-pá.

Lze pergolu ovládat manuálně?

ANO, i tuto variantu umíme nabídnout.

Vyrábíte pouze hliníkové pergoly?

Ano. Pouze a jenom celohliníkové. Čím více materiálů, tím větší riziko poruchy v budoucnu.

Nabízíte pouze své vlastní pergoly?

Ano, nabízíme pouze naše vlastní výrobky, nic nepřeprodáváme.

Proč na webu nikde nevidíme fotky vedení společnosti jako u vašich konkurentů? Existujete vůbec?

ANO, fotky má skoro každý a o kvalitě společnosti to nic nevypovídá. Přijďte se na nás podívat osobně do Mníšku, máme radši osobní prezentaci ;) Sídlíme tu na více než 3500m2! Fotky i videa naší výroby a okolí jsou na našem webu k vidění.