Kariéra

Kariéra

Stále hledáme nové posily a členy do našeho týmu. Podívejte se, zda to nejste zrovna Vy...

 Aktuální nabídka pracovních pozic:

Samostatný technik – projektant/ka

Hledáme zaměstnance pro pracovní pozici – samostatný technik – projektant/ka do projekčně technického oddělení pro výrobní podnik v Mníšku u Liberce.
Vaše náplň práce bude zpracování výrobních dokumentací, projektů a ostatní dokumentace k zakázkám. Dále vedení spolupráce s výrobním a montážním oddělením a logistikou.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Po zkušební lhůtě pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Osmihodinová pracovní doba
  • Okamžitý nástup
  • Plnohodnotné zaškolení
  • Možnost profesního růstu

Co vás čeká:

  • Zajímavá a pestrá práce
  • Příjemný kolektiv
  • Zpracování podkladů pro výrobní zakázky a odpovídající stroje

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Kvalifikovaná znalost práce na PC
  • Orientace ve stavební a výkresové dokumentaci
  • Schopnost dodržování stanovených termínů
  • Znalost programu AutoCAD
  • Tvorba a tisk výkresových dokumentací

Požadavek zaměstnavatele

  • Minimální vzdělání - SŠ stavební a strojní ukončeno maturitou

Benefity:

  • Příspěvek na obědy – stravování na pracovišti
  • Bonus za vzornou docházku
  • Bonus za kvalitně odvedenou práci
  • Firemní mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby apod.

NÁSTUP JE MOŽNÝ IHNED.

Obchodní zastoupení v krajích – odběr pergol (B2B)

Přejete si získat silného partnera a uznávaného českého výrobce bioklimatických pergol? Ozvěte se nám! Právě hledáme firmy a OSVČ, kteří by měli zájem vybudovat prodejní zastoupení v jednotlivých krajích.

Co od nás můžete očekávat:

  • Poskytneme vzorovou pergolu
  • Vybavíme reklamními materiály
  • Proškolíme vás v oblasti technických znalostí o pergole
  • Zvýrazníme vás na našem webu
  • Propojíme s našimi PPC kampaněmi i PR články
  • Odběr pergol a jejich cena budou stanoveny individuálně
  • Vzájemně uzavřeme smlouvu od odběru výrobků – DISTRIBUČNÍ SMLOUVU

BATIMA

Jsme BATIMA, tradiční ryze česká společnost, která úspěšně působí na trhu již 30 let. Specializujeme se na zakázkovou výrobu z hliníkových profilů a plechů. Téměř vše sami vyvíjíme, vyrábmeí, lakujeme a montujeme. Výrobky od nás na sebe systémově navazují a jejich vlastnosti se dokonale doplňují. Vyrábíme je tak, aby vydržely po mnoho generací bez nutnosti pravidelné péče.

Operátor výroby

Co vám můžeme nabídnout

  • pracovní poměr na dobu neurčitou po zkušební lhůtě
  • jednosměnný provoz
  • možnost zkráceného úvazku
  • okamžitý nástup
  • plnohodnotné zaškolení
  • rozmanité a odborné úkoly v kusové výrobě
  • možnost profesního růstu při zodpovědné a kvalitně odvedené práci

Co vás čeká

  • provádění ručních operací na jednoduchých strojích
  • montážní práce v jednotlivých střediscích
  • obsluha strojů (v případě znalostí i obsluha CNC)
  • práce na lakovací lince

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • manuální zručnost
  • spolehlivost a pečlivá práce
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně

Požadavky zaměstnavatele

  • Minimální vzdělání: nižší střední odborné
  • Vyhláška 50/1978 vítána

Benefity

  • Bonus docházková
  • Bonus za odvedenou kvalitu práce

Zavolejte: 702 238 612, nebo pište: web@batima.cz
Nástup je možný ihned, popřípadě dohodou.

Montážník či montážní parta Středočeský a Liberecký kraj

Hledáme montážníky našich výrobků pro Liberecký kraj a Prahu. Montáže se týkají především venkovní stínící techniky, hliníkových výrobků a slaboproudých technologií pro kabeláž a montáž komponentů.

Praxe velkou výhodou.

Požadujeme
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost
  • svědomitost
  • schopnost práce v týmu
  • ochotu vzdělávat se
  • manuální zručnost a zodpovědnost při práci
Nabízíme
  • možnost profesního růstu a mnoholeté zkušenosti stabilní české společnosti
  • vysoké platové ohodnocení
Nástup
  • ihned

Své nabídky a kontakty zasílejte na tischer@batima.cz a kontaktujte nás na: 777 821 231

Obchodně-technický zástupce Praha, Liberec

Do našeho týmu hledáme obchodně-technického zástupce pro Liberecký kraj a okr. Praha. Nástup možný IHNED.

Prac. činnost nového kolegy:
  • vyhledávání nových zakázek
  • kompletace cenových nabídek včetně vizualizací a technického řešení zakázek v součinnosti s oddělením technické podpory
  • součinnost s oddělením technické podpory v rámci realizace zakázek
  • udržování vztahů se stávajícími obchodními partnery
  • účast na pravidelných poradách v centrále firmy (Mníšek u Liberce)
  • průběžný reporting
Od nového kolegy očekáváme:
  • obchodního ducha s dílem technického myšlení
  • energii a zdravé sebevědomí ve vyhledávání nových zakázek
  • neustálé rozvíjení znalostí z oboru
  • samostatnost
  • zkušenosti s prodejem technických produktů, nejlépe z oboru
  • ochotu a chuť pro práci „v terénu“
  • min. středoškolské vzdělání
  • MS Office, Internet
  • ŘP B
Nabízíme
  • zázemí stabilní české rodinné firmy, která na trhu působí již 25 let
  • fix. plat dle předešlých zkušenností + provize
  • po zaučení automobil, telefon, notebook