O Batimě

Shrňme si stručně a jasně kdo jsme a proč tu jsme.

Kdo jsme?

Batima je jedním z největších výrobců venkovních rolet v České republice. Jsme rodinná firma, která na trhu se stínící technikou působí již 27 let.

Začali jsme venkovními roletami, roletovými schránkami, markýzami, žaluziemi, poté pokračovali provozem vlastní práškové lakovny. Zde lakujeme vlastní výrobky z hliníkových plechů a profilů, jako např. okna, dveře, ploty, brány, parapety, květináče, zábradlí, výlohy, slunolamy, hliníkové provětrávané fasády , pergoly a mnoho dalšího.

K výrobě rolet, zpracování a úpravám hliníku používáme vlastní stroje.

Zakládáme si na kvalitě, spolehlivosti, přesnosti a tradici. Vše pod jednou střechou, s vlastním vývojovým střediskem, sklady, techniky, architekty apod. Díky zakázkové výrobě je od nás každý výrobek originál.

Přijďte se k nám podívat

Pokud se řadíte mezi typy zákazníků, kteří si rádi věci osahají a nechají si funkčnost sortimentu vysvětlit a ukázat, neváhejte a přijďte se podívat k nám do Mníšku u Liberce, kde je naše centrální působiště se vzorkovnou, výrobními a skladovými halami a administrativní budovou nebo na pražskou pobočku se vzorkovnou.

O historii a vývoji společnosti Batima se dočtete více zde.

Navštivte také náš pro více inspirace  v podobě fotek a článků.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Chci se dozvědět více o hliníku ve stavebnictví a jeho vlivu na naši planetu.

   Stále hledáme nové kolegy!!

  +

  Navštivte nás na
for arch onred kopie