O Batimě

Co je Batima a čím je zajímavá?

Kdo jsme?

Jsme česká společnost s dlouholetou historií. Začalo to v roce 1991 výrobou rolet všech druhů. Od té doby nakupujeme stroje, stavíme skladové a výrobní haly a soustředíme se na zakázkovou výrobu z hliníkových profilů a plechů. Na trhu se stínící technikou působíme přes 27 let.

Nejvíce nás baví, když můžeme stát u zrodu rodinných domů, kam máme tu čest dodávat naše výrobky- u venkovního stínění počínaje a soklové lišty konče.

Jste architekt, projektant, stavební firma nebo designer? I tuto spolupráci vítáme. Svými výrobky vybavujeme banky, nemocnice a další věřejné či administrativní budovy.

 proč si vybrat právě nás?

Protože společnost podobného režení na českém trhu nenajdete.  Téměř vše si vyrábíme a lakujeme sami. Výrobky od nás na sebe systémově navazují a jejich vlastnosti se dokonale doplňují. Vyrábíme je tak, aby vydržely po mnoho generací bez nutnosti časté a pravidelné údržby a péče. Žádný jiný materiál není schopen naše vysoké nároky naplnit tolik, jako HLINÍK.

Své partnery a dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s těmi nejlepšími na českém a zahraničním trhu.

Přijďte se k nám podívat

Pokud se řadíte mezi typy zákazníků, kteří si rádi věci osahají a nechají si funkčnost sortimentu vysvětlit a ukázat v praxi, neváhejte a přijďte se podívat k nám na centrálu do Mníšku u Liberce.  Po telefonické domluvě se také můžete sejít s našimi techniky ve vzorkovně v Praze.

O historii a vývoji společnosti Batima se dočtete více zde.

Navštivte také náš pro více inspirace  v podobě fotek a článků a pro zjištění nejaktuálnějších informací.

 

Těšíme se na Vás!

Chci se dozvědět více o hliníku ve stavebnictví a jeho vlivu na naši planetu.

   Stále hledáme nové kolegy!!

ccb