O Batimě - kdo jsme

O Batimě

Kdo jsme a čím jsme zajímaví?

Kdo jsme?

Jsme česká společnost s dlouholetou historií. Vše začalo v roce 1991 výrobou rolet všech druhů pro německého partnera. Od té doby nakupujeme stroje, stavíme skladové a výrobní haly a soustředíme se na zakázkovou výrobu z hliníkových profilů a plechů. Na trhu se stínící technikou působíme přes 28 let.

Nejvíce nás baví, když můžeme stát u zrodu rodinných domů, kam máme tu čest dodávat naše výrobky jako např. venkovní stínění, slunolamy, pergoly,oplocení, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

Jste architekt, projektant, stavební firma nebo designer? I tuto spolupráci vítáme. Svými funkčními výrobky vybavujeme banky, nemocnice a další věřejné či administrativní budovy.

 proč si vybrat právě nás?

Protože společnost podobného ražení na českém trhu nenajdete.  Téměř vše si vyvíjíme, vyrábíme, lakujeme a montujeme sami. Výrobky od nás na sebe systémově navazují a jejich vlastnosti se dokonale doplňují. Vyrábíme je tak, aby vydržely po mnoho generací bez nutnosti časté a pravidelné údržby a péče. Žádný jiný materiál není schopen naše vysoké nároky naplnit tolik, jako HLINÍK.

Své partnery a dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s těmi nejlepšími na českém a zahraničním trhu.

batima sortiment

Přijďte se k nám podívat

Pokud se řadíte mezi typy zákazníků, kteří si rádi věci osahají a nechají si funkčnost sortimentu vysvětlit a ukázat v praxi, neváhejte a přijďte se podívat k nám na centrálu do Mníšku u Liberce.  Po telefonické domluvě se také můžete sejít s našimi techniky ve vzorkovně v Praze.

O historii a vývoji společnosti Batima se dočtete více zde.

Navštivte také náš pro více inspirace  v podobě fotek a článků a pro zjištění nejaktuálnějších informací.

 

Těšíme se na Vás!

Chci se dozvědět více o hliníku ve stavebnictví a jeho vlivu na naši planetu.