Business zóna (B2B)

Business zóna (B2B)

Jste architekt, projektant, stavební firma, designer nebo jiný potencionální partner, který by s námi rád spolupracoval na svém projektu? Pak jste tu správně. Jsme otevřeni jakékoli spolupráci, ať se týká hotových výrobků stínící techniky, strojní výroby či práškového lakování hliníku.

VÍTÁME VÝZVY

batimaNaše společnost se dlouhodobě zabývá vyhledáváním a navazováním kontaktů se všemi partnery v oblasti velkoobchodu a nabízíme velmi zajímavé možnosti spolupráce. Díky našemu kvalitnímu a modernímu strojovému zařízení/parku, který neustále doplňujeme a rozšiřujeme, můžeme všem potencionálním zájemcům nabídnout spolupráci skutečně na profesionální úrovni.batima budova

O tom, že jsme opravdu spolehlivým partnerem, vypovídají stovky realizací a 27 let zkušeností na trhu v tomto oboru.

Vše vyrábíme „pod jednou střechou“ v Mníšku u Liberce, kde máme administrativní, výrobní i skladové haly. Během naší dlouholeté působnosti na trhu jsme nasbírali mnoho zkušeností a rádi se o ně s Vámi podělíme.

Proč si vybrat jako partnera právě nás?

  • máme velmi široké produktové portfolio stínící techniky
  • naše strojní výroba hliníkových výrobků, včetně vlastní moderní práškové lakovny, se neustále rozrůstá
  • vlastníme designové studio a vysekávací centrum
  • jsme profesionálové a rádi poradíme na vysoké úrovni
  • vítáme i návrhy atypických a nestandardních řešení a jsme schopni a ochotni případné realizace montovat
  • provádíme individuální cenové kalkulace
  • ceníme si našich dlouhodobých partnerů a pečlivě si je vybíráme


Jdeme především cestou kvality i za cenu kvantity. Snažíme se naplňovat náš hlavní cíl a naši vizi - vyrábět co nejkvalitnější produkty s minimální potřebou budoucího servisu a nutností další údržby. Z tohoto důvodu jsme jako základní spotřební materiál nevybrali plast ani dřevo, ale nadčasový hliník. Ať je to extrudovaný profil nebo plech - tento okřídlený kov nabízí neskutečné možnosti v oblasti stavebnictví a designu. O výjimečných vlastnostech hliníku a jeho různorodém použití se dočtete více v našem blogu.

 

Strojní výroba

Vlastníme kvalitní moderní stroje na obrábění profilů a zpracování plechů - naše nejzajímavější strojové zařízení naleznete pod odkazem ,,Naše stroje“ . Na zakázku vyrobíme designové/ozdobné plechy jako dotvoření vzhledu interiéru i exteriéru domu, bytu, kanceláře.

Naše vysekávací centrum může zpracovávat formáty plechu max. 3,5 x 1,5 m a vystřihuje ocel do 5 mm a hliník do 6 mm – naše nejzajímavější realizace naleznete v našem blogu.

Lakovna

Lakujeme kvalitními práškovými barvami a na výběr jsou tisíce barevných odstínů a provedení včetně velmi žádaných strukturovaných barev. Maximální rozměry výrobků pro lakování jsou 1,4 x 0.6 x 3,5 m. Více na stránce „Prášková lakovna“.

 

youtube batima

 

 

Nezávazná poptávka

Kontaktujte nás a pojďme najít to pravé řešení na míru vašim potřebám.
Prosím, vyplňte formulář níže a nebo nám zavolejte.

Smazat soubor
0%
Připojte soubor

* Povinné položky

Osobní údaje získané pomocí tohoto kontaktního formuláře nebudou dále zpracovávány. Více informací v Prohlášení o ochraně osobních údajů.