Naše špičková prášková lakovna

Prášková lakovna

Vlastníme kvalitní práškovou lakovnu, která je šetrná k životnímu prostředí. Můžete se spolehnout na prvotřídní barevné provedení a krátkou dodací lhůtu. Vyberte si z tisíců barev a povrchů a nalezněte přesně to pravé pro vás.

prášková lakovna batimaFull servis

Abychom zkrátili dodací lhůty pro naše zákazníky a abychom byli čím dál blíže k naší ideji- ,,FULL SERVIS na míru”- rozhodli jsme se v roce 2004 zakoupit kvalitní práškovou lakovnu, do které se vejdou tělesa o rozměrech 1,4 x 0.6 x 3,5 m. Od tohoto roku ručíme za veškeré barevné provedení našich hliníkových komponentů a výrobků. Zákazník má na výběr z tisíců barevných provedení a povrchů.

Proč povrch našeho hliníku upravujeme práškovým lakováním (komaxit)?

Protože je to ekologické, ekonomické, kvalitní a moderní. Díky bezfosfátové a bezchromové předúpravě je tento způsob šetrný k životnímu prostředí. Protože sídlíme v krásném prostředí Jizerských hor, byl náš výběr jasný.

 

 

 Jak to děláme?

Než se výrobek nalakuje, musí projít technologickým postupem úpravy kovu, aby mohlo později dojít ke kvalitnímu nástřiku. Technologické kroky jsou následující:

1) Odmašťování- moření
2) Oplach- vodní lázeň demi-vodou
3) Pasivace- tvorba ochranné vrstvy na povrchu kovu, která zabraňuje korozi
4) Sušení v komorové peci
5) Nanášení barvy v prášku v kabině systému Wagner
6) Vypalování v komorové peci při 180 st.-200 st.

Jaké barvy používáme?

 

Lakujeme pouze certifikovanými polyesterovými fasádními barvami. Lze dosáhnout matného, lesklého a strukturovaného provedení. Další varianta je krytí transparentním nebo barevným lakem.

A co více?

Díky zakázkové výrobě jsme schopni nalakovat až 20 odstínů během dne. Povrchově upravíme veškerou zámečnickou výrobu z hliníkových materiálů, jako např. mříže, konstrukce, vozíky, židle, stoly, regály, obložení, podhledy, tyče, jekly, balkonové zábradlí, klempířské prvky, garážová vrata, profily a díly pro všechny typy rolet, ploty, rámy jízdních kol, disky a mnoho jiného.

Předúpravu ocelových povrchů pískováním zajišťujeme pískovými abrazivy - křemičitým pískem a ocelovou drtí.

B2B spolupráce

b2b spolupráce_batima

Jste architekt, projektant, stavební firma, designer nebo jiný potencionální partner, který by s námi rád spolupracoval na Vašem projektu? Pak jste tu správně. Jsme otevřeni jakékoli spolupráci, ať se týká hotových výrobků stínící techniky, strojní výroby či práškového lakování hliníku. Více se dočtete v naší B2B zóně.

 

Lakovna Batima